Fotomeik

Meie elame fotovormide ajastul, kus inimesed dokumenteerivad oma elu läbi kaamera. Paljud inimesed teevad endast telefoniga pilti 10 korda päevas. Sageli me piltidel välja näeme mitte nii nagu plaanis oli. Fotomeik aitab parima tulemuse saavutada ja lihtsustab fotoografi tööd, järeltöötluusel, seepärast soovitan kasutada pildistamisel professionaalse jumestaja teenust.

Fotojumestus on erinev igapäevasest meigist. Fotomeik teostatakse profesionaalse meigitoodetega. Professionaalne kosmeetika on kauapüsiv, sisaldab valgustpeegeldavad mikroosakesed mis tagavad “pehme fookuse” efekti. Prof. kosmeetika pakub õhukese tekstuuriga põhjad, tugeva pigmendiga lauvärvid ja põsepunad, mille abil saame teha kauapüsiva jumestuse ja kaunis välimuse.

Esimene fotomeigireegel: meik on tugevam, põhi on intensiivsemalt modelleeritud vastavalt fotodel kasutatava valguse jaoks ning tagab fotodel ühtlase mati näonaha. Teine fotomeigireegel: näo kuju, silmakuju, huulekuju korrigeerimne. Mõned asjad võivad ilusti välja näha palja silmaga, kuid nii halvasti läbi objektiivi, seepärast väga tähtis on heledate ja tumedate toonide mäng. Fotomeigis võiks vältida pärlmutter toone, eelistama peaks matte värve.

Fotomeigil võime rõhutada tugevamalt silmi ja huuli koos. Fotojumestus võiks olla väljendusrikas, efektne, kõik mis Teie soovite!

Juustesoeng on ka väga tähtis, meik ilusamaks teeb, ja kena soeng samuti teeb Teid ilusamaks ja annab enesekindlust juurde. Kena soeng (kerged lokid, pidulikud lokid, loor jne).

 

 

Fotomeigi hind: 25 eur

Brooneri kohe

Fotomeik
Fotomeik
Fotomeik