Teenused

Kergemeik

Kerge igapäevane meik: jumestuskreem, peitekreem vajadusel, puuder, põsepunad, ripsmetušš, silmapliats ja huulepulk.

Päevameik

Päevameigi eesmärk on rõhutada loomulikku ilu. Päevameigile hästi sobivad pastelsemat toonid. On vaja arvestada, et päeval on valgust rohkem ja päevane meik ei tohigi olla paks ja silmatorkav, ainult sile read ja mitte särav huuleläige. Tegelikult see on ilmselt kõige raskem meik.

Õhtumeik

Pidulik õhtumeik on väljendusrikas ja särav, toob esile naise ilu ja elegantsuse ning peab mõjuma kaunilt nii õhtuvalguses, kui ka fotodel. Vajadusel võime eksperementeerida. Õhtumeigile hästi sobivad kõik toonid, aga on vaja meeles pidada kliendi välimuse! Meigipõhi on tugevam ja tumedam, on tähtis näo korrigeerimine, heledate ja tumedate toonide mäng. Rõhutatakse tugevamalt silmi või huuli!

Fotomeik

Fotomeigi põhi on intensiivsemalt modelleeritud vastavalt fotodel kasutatava valguse jaoks ning tagab fotodel ühtlase mati näonaha. On vaja näokuju korrigeerida, heledate ja tumedate toonide mäng. Lähtudes kliendi isikupärast rõhutatakse silmi või huuli.

Pruudimeik

Pruudimeik on eriline meik, väljendusrikas, loomulik,särav ja püsiv. Pruudimeik teeme vastavalt kliendi soovile. Jumestuse tegemisel arvestatakse kleidi, aksessuaaride ja eelseisva ürituse stiiliga. Peigmehel ühtlustatakse õhukese meigipõhjaga nägu, tagades fotodel matt tulemus.

Pruudi proovimeik

Soovitan teha proovijumestust, sest  saame arutada kõiki soove  ja ettepanekud,  korrigeerime lõplikku välimust.  Proovimeik annab kliendile kindlustunde õigel päeval välja näha kaunis ja särav.

Proovimeik on vaja kindlasti teha, kui:

  • tavaliselt teie üldse ei kasuta kosmeetikat
  • planeerite stiilis pulma
  • isikupära

Liftingmeik (40+)

Milline naine ei tahaks iluvigu varjata ja nooruslikum välja näha?

Liftingmeik 10-15 aastat nooremaks. Näiteks kuulsaim meigikunstnik Bobbi Brown on kindel, et enne plastika operatsiooni, naistele on vaja proovida teha Liftingmeik.

Stiilismeik

Stiilismeik kokkuleppel, stiilid nt. Marilyn Monroe,Brigitte Bardot, Greta Garbo, Audrey Hepburn või idamaine stiil.

Lavameik

Lavameik on tugeva modelleeringu ning rõhutatud silma ja huulega jumestus, mis mõjub kaunistavalt nii lavalt kui fotodelt. Mõeldud nii tantsijatele esinemiseks, kui modellidele lavadel.