Pruudimeik

Pruudimeik on unikaalne, sest iga pruut tahab kaunis välja naha. Sel tähtsal päeval peab välimus olema pisiasjadeni täiuslik!

Pruudimeik on eriline meik, väljendusrikas, loomulik, särav ning peab olema väga kauapüsiv!!! Väga tähtis, et pruudimeik nii fotol kuid ka elus hea välja näeks.

Pulmafotod jäävad meenutama teie tähtsaimat päeva, olles teiega kogu elu ja see mis täna on moes üle 10 aastat ei jää moes ja tänapäevased meigitrendid tulevikus näeks jube. Pulmameik ikkagi peab olema ajatu, klassikaline.

Väga oluline on teha proovijumestus! Soovitan teha proovijumestust, sest  saame arutada kõiki soove  ja ettepanekud,  korrigeerime lõplikku välimust. Proovimeik annab kindlustunde õigel päeval välja näha kaunis ja särav. Ärge tehke proovijumestust liiga varem, on parem teha kuu enne Teie poolt valitud pulmapäeva, sest  Teie juba olete kindlad milline pulmastiil, mis kleidi paneks, millised lilled  ja teie nahk ei pea muutma!!!

Iga meigi ja pulmameigi tegemise alustatakse nahast, aga mitte korrigeerimist vaid alustatakse naha hooldust. Pruudinahk peab olema veatu, ideaalne, aga mitte nagu maski näol, on vaja meeles pidada, et see on pulmameik mitte venetsian karnevaalit.

Vähem kui nädal enne pulmi ei ole vaja külastada solaariumit, sest see võib põhjustada põletikku nahas. Lisaks näopõhja mis me valime pärast päevitamist ei sobi, seepärast on parem  päevitada 2 nädalat enne pulmapäeva või üldse mitte päevitada.

Tegelikult kõik mis te soovite teha oma nahaga on parem teha mitte hiljemalt kui kaks nädalat enne pulmi. Samuti ärge tehke keemilisi näokoorimist, et mitte tekitada probleeme oma pulmapäeval, sest  reaktsioon nahal võib olla ettearvamatu, ära riski enda nahaga.

Kulme korrigeerida on parem 5-7 päeva enne Teie poolt valitud pulmapäeva. Kui midagi läheb valesti saame parandada meigiga, juhul kui Teie teete viimasel päeval ja midagi läheb valesti, siis liiga hilja parandada meigiga.

Ühesõnaga, selleks et mitte raskendada jumetaja tööd, oleks hea kui teie ei tee mingeid muutuseid oma välimuses viimasel päeval.

Pulmameik ja pulmasoeng ühest kohas. Pulmasoeng samuti on väga oluline! Soovitan teha proovisoengut, sest  saame arutada kõiki soove, ettepanekud koos meigiga ja  korrigeerime lõplikku välimust.

 

Pruudimeigi hind: 25 eur

Brooneri kohe

Pruudimeik
Pruudimeik
Pruudimeik
Pruudimeik
Pruudimeik